קצת עלינו

קבוצת S&P

הגיע הזמן ליותר מכירות

שירות שיווק ומכירות מבוסס תוצאות

חזון חברת קבוצת S&P הוא לקדם ולהגדיל את מחזור המכירות של העסקים הפיננסים במדינת ישראל. החברה הוקמה על טהרת הקופירייטינג (כתיבה שיווקית) והמכירות. שלמעשה, הם הדם והחמצן שכל עסק צריך על מנת לגדול ולשבור את תקרת הזכוכית שרבים מאמינים שלא יכולה להתפרץ. שילוב הכתיבה ויכולות המכירה עם הכלים הדיגיטלים החדשניים הובילה לפיתוח שיטה מיוחדת שפיתחנו שעובדת על כל עסק שמוכן לחשוב מחוץ לקופסא כדי לקבל הרבה לקוחות משלמים.

צוות פורץ דרך

הכירו את המומחים הגדולים שלנו

שגיא גוז

שותף ומייסד

שגיא גוז בוגר BA מנהל עסקים פרסום ותקשורת שיווקית, מומחה למכירות טלפוניות ופרונטליות ובניית מערכי שירות + מכירות, ניצל את רוב שנותיו הצעירות על מנת לפתח ולעבוד במכירות בחול ובארץ. שגיא הוא יוצא מאחת חברות השיווק הגדולות במדינה והחליט לקחת את הידע והחזון על מנת לפתוח חברת שיווק עצמאית שלוקחת יד ביד את העסקים בליווי אישי להגדלת מחזורי המכירות על ידי שיווק נכון וממוקד וניסיון מכירתי.

פולג באום

שותף ומייסד

פולג מומחה דיגיטלי וביצירת נכסים אינטרנטיים.
התחיל את דרכו בשיווק שותפים ואפשר לעצמו לטייל בכל העולם תוך כדי עבודה. לאחר שהתמחה בכתיבה שיווקית ופסיכולוגיית האדם והמוח האנושי, החליט לחזור לארץ ומתוך חזון לנצל את כישוריו הדיגיטלים שצבר על מנת להקים חברת שיווק ולסייע לכמה שיותר עסקים בישראל לשווק את עצמם ולקבל עוד לידים ומכירות דרך האינטרנט.

לקביעת פגישה ללא עלות לחצו למטה

הפגישה מתקיימת אצלכם בעסק או בזום

loading...
he_ILHebrew
he_ILHebrew
דילוג לתוכן